string(62) "http://thecave.hu/wp-content/uploads/2016/09/norbert-boros.jpg"

Aug 03, 2017 | 4 months old

Digital Account Manager Állás

Jeleneg már nem esedékes a pozíció.

Téged keresünk, ha rendelkezel már ügynökségi tapasztalatokkal, ezért

  • account management ninja vagy: magabiztosan lebonyolítod az ügyfélmeetingeket, a telefonos és az e-mailes kapcsolattartás pedig lételemed
  • a digitális kampányok megtervezése és kivitelezése nem jelent számodra problémát
  • a UX, webfejlesztési és webdesign projektek levezénylése éltet
  • a digitális szakemberek munkájának koordinációjától nem rémülsz meg
  • kissujjból kirázod a briefeket
  • bármikor kapható vagy prezentálásra, akár angolul is

Szeretnénk, ha lenne

  • legalább 2 év account manageri tapasztalatod főként digitális projektek managelésében
  • aktív angol nyelvtudásod
  • social media management tapasztalatod
  • stratégiai gondolkodásod
  • ismereteid a new media csatornákról

Szívesen dolgozol majd nálunk, ha fontos neked:

  • az inspiráló munkakörnyezet
  • az önálló munkavégzés
  • az innovatív ötletekre való nyitottság
  • a szakmai támogatás
  • a fejlődési lehetőség, amire egy fiatal cégnél számtalan alkalom adódik
  • a home office
  • az ingyenes kávé
  • az irodai kiskutya

Magadra ismertél? Jelentkezz!

Önéletrajzodat a talent@thecave.hu címre várjuk.

by Norbert Boros

Norbert is one of the partners of The Cave. As a professional leader, he focuses on growth.