string(62) "http://thecave.hu/wp-content/uploads/2016/09/norbert-boros.jpg"

Aug 03, 2017 | 3 months old

Digital Account Manager Állás

Exponenciálisan növekvő ügynökségünkhöz keressük kimagasló kommunikációs képességgel megáldott új csapattagunkat. Izgalmas projektekkel, rugalmas munkaidővel, home office lehetőséggel, korlátlan mennyiségű ingyen kávéval, és irodai kiskutyával várunk!

Téged keresünk, ha rendelkezel már ügynökségi tapasztalatokkal, ezért

  • account management ninja vagy: magabiztosan lebonyolítod az ügyfélmeetingeket, a telefonos és az e-mailes kapcsolattartás pedig lételemed
  • a digitális kampányok megtervezése és kivitelezése nem jelent számodra problémát
  • a UX, webfejlesztési és webdesign projektek levezénylése éltet
  • a digitális szakemberek munkájának koordinációjától nem rémülsz meg
  • kissujjból kirázod a briefeket
  • bármikor kapható vagy prezentálásra, akár angolul is

Szeretnénk, ha lenne

  • legalább 2 év account manageri tapasztalatod főként digitális projektek managelésében
  • aktív angol nyelvtudásod
  • social media management tapasztalatod
  • stratégiai gondolkodásod
  • ismereteid a new media csatornákról

Szívesen dolgozol majd nálunk, ha fontos neked:

  • az inspiráló munkakörnyezet
  • az önálló munkavégzés
  • az innovatív ötletekre való nyitottság
  • a szakmai támogatás
  • a fejlődési lehetőség, amire egy fiatal cégnél számtalan alkalom adódik
  • a home office
  • az ingyenes kávé
  • az irodai kiskutya

Magadra ismertél? Jelentkezz!

Önéletrajzodat a talent@thecave.hu címre várjuk.

by Norbert Boros

Norbert is one of the partners of The Cave. As a professional leader, he focuses on UX and Data.